Погода на СУМЩИНІ 8 та 9 листопада 2022 року: без істотних опадів, температура повітря підвищиться…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9374-pohoda-na-sumshchyni-z-5-po-7-lystopada-2022-roku-prokholodno-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погода формуватиметься під впливом області підвищеного атмосферного тиску. На Сумщині переважно буде без істотних опадів, температура повітря підвищиться та буде вище звичайної, як для початку листопада.

8 листопада 2022 року буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів. Вітер південний сягатиме , 5-10 м/с. Температура вночі складатиме -1..+4°, вдень +3..+8°.

9 листопада 2022 року очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі 0..+5°, вдень +5..+10°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ,

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.