ДМИТРО ШПАК, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила, що загинув у боротьбі з окупантами путивлянин ДМИТРО ШПАК, патріот України, волонтер і просто щиросердна людина.

Звертаємося до небайдужих. У Дмитра залишилися дружина та двоє дітей.

За можливості, просимо підтримати в складний час родину нашого бійця.

Картка дружини: Шпак Інна Олександрівна 5168-7456-0886-1768 Приват Банк.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9368-yevhen-lyshenko-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayiny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.