Оновлення щодо руху потягів на СУМЩИНІ від «Укрзалізниці»…

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, повідомив:

«Через російські терористичні обстріли сьогодні була пошкоджена залізнична інфраструктура на ділянці між СУМАМИ та КОНОТОПОМ.

Усі, хто знаходяться в поїздах у межах Сумської області чи мають плани на найближчий час їхати - слідкуйте за повідомленнями.

Буде організована евакуація та підвіз.

Поїзд №780 Київ — Суми прямує до станції Ворожба. Ми подбали про підвіз 151 пасажира з квитками до станції Суми. У Ворожбі на них чекатимуть автобуси.

Поїзд №259 Суми — Івано-Франківськ із Сум поїде через Полтаву та Гребінку та вивезе із Сум усіх пасажирів з квитками на поїзди №45 і №259 до Києва з можливістю пересадки там на інші поїзди західного напрямку.

Поїзд №45 Харків — Ужгород прямує зміненим маршрутом через Полтаву та Гребінку.

Поїзд №780 вирушить зі станції Ворожба орієнтовно о 21:00 до Києва (прибуття в Київ орієнтовно о 01:00) із зупинками на станціях Путивль, Конотоп, Бахмач, Ніжин, Дарниця для посадки пасажирів з квитками на поїзди №45 і №259.

Орієнтовний час прибуття на станцію Київ-Пас. поїзда №259 — 06:00 07.11.2022 (+5 год), поїзда №45 — 02:00 07.11.2022 (+3 год).

Усі пасажири, які прибуватимуть під час комендантської години, будуть безкоштовно розміщені в залах очікування підвищеного комфорту».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9381-do-gromadi-na-sumshchini-sogodni-z-rosiji-priletilo-72-snaryadi-oskolkom-ubilo-zhinku-inshu-poraneno

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.