На СУМЩИНІ збито рашистського безпілотника…

Оперативно-тактичне угруповання «Суми» (Північний Форпост Слобожанщини) повідомило:

«Опівдні, 6 листопада 2022 року, збито ворожий безпілотник силами добровольчого військового формування окремої бригади територіальної оборони оперативно-тактичного угруповання «Суми» на території Миропільської громади.

Оперативна обстановка є цілком контрольованою.

Слава Україні!

Разом до перемоги!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9313-nad-sumshchynoyu-ta-chernihivshchynoyu-sohodni-zbyto-dvi-vorozhi-rakety-a-nepodalik-mista-hlukhiv-shchoino-pobachyly-shche-odnu-raketu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.