Рашисти гатили з різних видів зброї по 5 громадах СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:30 5 листопада 2022

Протягом дня 5 прикордонних громад області опинилися під ворожим вогнем. А саме: Есманьська, Краснопільська, Миропільська, Середино-Будська та Шалигинська.

Есманьську громаду росіяни обстріляли з мінометів. Було 20 вибухів. Наслідки уточнюються.

Краснопільська громада: на околиці одного з прикордонних сіл армійці рф з безпілотника скинули два вибухові пристрої типу ВОГ. Після 17:00 інше село цієї ж громади росіяни обстріляли з мінометів (7 «прильотів»). Без наслідків.

Миропільську громаду протягом дня ворог двічі обстріляв. Спочатку близько 14:00 скинули 10 мін. Далі близько 17:00 росіяни випустили 17 снарядів із САУ по цьому ж селу. Через обстріли сталася пожежа - зайнялося господарче приміщення в місцевих мешканців. Ще кілька будівель зазнали пошкоджень. Люди не постраждали.

Середино-Будська громада: був мінометний обстріл з території росії. Від розривів 9 мін значних пошкоджень зазнали 4 будинки. Зруйнована господарча споруда.

Шалигинська громада зазнала двічі обстрілів протягом дня. Росіяни використовувати по прикордонню стрілецьку зброю. Загалом було 37 кулеметних «черг» та 10 одиночних пострілів. Без наслідків.

Ніч на Сумщині була без ворожих обстрілів. 09:00 6.11.2022

Дякую нашим захисникам і захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9376-rashysty-sohodni-obstrilialy-naseleni-punkty-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.