Погода на СУМЩИНІ з 5 по 7 листопада 2022 року: прохолодно, без істотних опадів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9363-pohoda-na-sumshchyni-3-ta-4-lystopada-2022-roku-inkoly-doshchytyme-inkoly-tumany-inkoly-bez-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних та в понеділок погоду на Сумщині визначатиме південно-західна периферія антициклону. Очікується прохолодна погода, без істотних опадів.

5 листопада 2022 року буде мінлива хмарність, без істотних опадів . Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складе -2..+3°, вдень +2..+7°.

6 листопада 2022 року очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складе -3..+2°, вдень +3..+8°.

7 листопада 2022 року: мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складе -2..+3°, вдень +3..+8°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.