Росіяни постійно обстрілюють громади СУМЩИНИ…

Унаслідок обстрілу пошкоджений ангар місцевого фермера…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на 9:30 ранку 4 листопада 2022 Ніч минула тихо.

Але ще звечора росіяни обстріляли зі стрілецької зброї прикордонне село в Шалигинській громаді. Було 10 кулеметних черг. Тут без жертв та руйнувань.

Також подробиці наслідків вчорашніх обстрілів: у Шалигинській громаді росіяни пошкодили місцеву ферму. Вогонь вели із реактивних систем залпового вогню. Загорілися тюки з соломою. Люди змогли самотужки загасити пожежу.

І в Середино-Будській громаді армійці рф пошкодили приватний будинок. Снаряд пробив дах і застряг у підлозі. Не розірвався. На місці сьогодні працюватимуть піротехніки.

По Есманьській громаді внаслідок обстрілу пошкоджений ангар місцевого фермера.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 3 листопада 2022

157 (!) снарядів та мін за день спрямували росіяни на прикордоння Сумщини. Під обстрілами опинилися Білопільська, Есманьська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Хотінська, Шалигинська, Юнаківська та Середино-Будська громади.

Юнаківська громада: на околиці прикордонного села ворог спрямував безпілотник. З нього скинули вибухівку типу ВОГ-17. Без наслідків.

Білопільська громада: із мінометів російські армійці обстріляли два села. Загалом було 48 вибухів. Пошкоджено місцевий будинок культури, 6 приватних будинків мирних мешканців та трактор на території фермерського господарства. В іншому селі через обстріл загорівся будинок. Також пошкоджені дві господарчі споруди.

Середино-Будська громада: під обстріл з боку росії потрапили 4 прикордонні населені пункти. Росіяни стріляли із мінометів (загалом 25 «прильотів»). І ще 6 разів ударили із САУ. Без руйнувань.

Шалигинську громаду обстріляли із реактивної системи залпового вогню. Було 20 вибухів.

По Краснопільській громаді росіяни застосували міномети (8 «прильотів»). Та вели артилерійський вогонь (14 «прильотів»). Руйнувань не було. Після 21:00 по одному з сіл росіяни відкрили вогонь зі ствольної артилерії (5 «прильотів»). Наслідки уточнюються.

Есманська громада: росіяни із мінометів обстріляли два села. Загалом 30 вибухів було на нашій території. Теж без наслідків.

Зноб-Новгородська громада: 6 «прильотів» із мінометів по околицям прикордонного села. Без руйнувань.

Хотінська громада: ворог застосовував стрілецьку зброю. Було 8 кулеметних черг.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9366-rashysty-prodovzhuiut-hatyty-po-hromadakh-sumshchyny-iz-riznykh-vydiv-zbroi-ie-ruinuvannia-zhytlovoho-sektoru-ta-poshkodzheno-infrastrukturni-obiekty

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.