Рашисти продовжують гатити по громадах СУМЩИНИ із різних видів зброї: є руйнування житлового сектору та пошкоджено інфраструктурні об’єкти

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ніч минула тихо. 09:30 3 листопада 2022

На ранок, після 6 години, по Краснопільській громаді прилетіло 7 мін від русні. Попередньо - без жертв та руйнувань.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:30 2 листопада 2022

За сьогодні ворог 7 разів обстріляв прикордоння. Та випустив на громади області понад 140 різних снарядів та мін.

Шалигинська громада: близько 8 ранку по околиці одного із прикордонних сіл росіяни почали обстріл із кулеметів. А по обіді по цій же території ударили із мінометів (10 «приходів»). Без руйнувань.

Есманську громаду протягом дня обстріляли 4 рази. Ворог двічі застосував по прикордонню міномети. Загалом 28 приходів. Згодом були 4 кулеметні черги. І після 16:00 росіяни вдарили із реактивної артустановки (16 приходів). У результаті пошкоджено лінії електропередач. Також руйнувань зазнав приватний будинок, магазин та водопровід.

Миропільська громада зазнала тричі обстрілу з росії. Пообіді з території рф гатили з мінометів по прикордонним селам. Загалом 28 «приходів». Згодом обстріляли ці ж території із САУ. Було 34 «приходи». Вибухи спричинили пожежу. Пошкоджений житловий будинок, літня кухня, підвал, гараж.

Великописарівська громада: з боку росії вівся мінометний обстріл (5 «приходів») по одному з сіл громади. Без руйнувань.

Юнаківська громада: прикордоння ворог обстріляв із САУ (8 «приходів»). Руйнувань не було.

Середино-Будська громада: також був обстріл із САУ (7 «приходів»). Без руйнувань.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9362-rosiiany-hatiat-z-minometiv-kulemetiv-striletskoi-zbroi-ta-sau-po-hromadakh-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.