ЮРІЙ ШКУМАТ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Конотопська міська рада повідомила:

«У четвер, 03.11. 2022, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим в російсько-українській війні головним сержантом військової частини А 9938 Юрієм ШКУМАТОМ.

Час прощання 11:00.

Інспектор прикордонної служби Юрій Шкумат загинув під час виконання завдання в ході ведення бойових дій 1 листопада 2022 року.

Вічна Пам'ять і Вічна Слава Герою!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9360-andriy-chyhryn-heroi-i-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.