Погода на СУМЩИНІ 3 та 4 листопада 2022 року: інколи дощитиме, інколи тумани, інколи без опадів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9352-pohoda-na-sumshchyni-z-31-zhovtnia-po-2-lystopada-2022-roku-znyzhennia-temperatury-povitria

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», в другій половині тижня на Сумщині відбудеться зміна погодних умов. Вдень у четвер та вночі в п'ятницю дощитиме, в нічні та ранкові години очікуються тумани. Температура повітря суттєво не зміниться.

3 листопада 2022 року очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вночі та вранці туман, вдень дощ. Вітер північний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складе -1..+4°, вдень +5..+10°.

4 листопада 2022 року очікується мінлива хмарність, вночі невеликий дощ , вдень без істотних опадів. Вітер північний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі +2..+7°, вдень +4..+9°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.