Росіяни гатять з мінометів, кулеметів, стрілецької зброї та САУ по громадах СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на 9:30 ранку 2 листопада 2022

Сьогодні вночі та вранці росіяни здійснили 7 обстрілів 5 прикордонних громад області. Зафіксовано більше 30 прильотів та постріли зі стрілецької зброї (7 черг).

Миропільська громада: вчора ввечері ворог бив з мінометів та артилерії (САУ) - 10 прильотів.

Есманьська громада: о 21.15 був один прильот з міномету.

Зноб-Новгородська громада: о 23.40 зафіксовано 3 прильоти з міномету, а близько пів на другу ночі ще 5 прильотів.

Ранок продовжився обстрілами Сумщини.

Шалигинська громада: о 7.40 росіяни обстрілювали територію з кулеметів (3 «черги»).

Есманьська громада: після 8 години здійснено обстріл із стрілецької зброї - 4 кулеметні черги, та мінометний обстріл - 12 прильотів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:30 1 листопада 2022

Майже сотню снарядів та мін сьогодні ворог спрямував на прикордоння нашої області. Росіяни вели вогонь по 6 громадах. А саме:

Шалигинська громада: околиці одного з прикордонних сіл росіяни обстріляли з мінометів. Загалом було 17 вибухів. Без руйнувань.

Великописарівська громада: теж мінометний обстріл з території росії по прикордонню (12 «приходів»). Осколками пошкодило цивільний автомобіль.

Юнаківську громаду росіяни обстріляли двічі. Удень більш як годину тут тривав артилерійський обстріл із САУ (20 «приходів»).

Увечері росіяни продовжили гатити із САУ. Плюс ще 17 «приходів». Пошкоджена енергосистема.

Новослобідську громаду рашисти обстріляли з мінометів. Пошкоджені два будинки мирних мешканців. Один чоловік поранений, в лікарні. І в одному з господарств осколками убило коня.

Глухівська громада зазнала обстрілу з реактивної артилерії (РСЗВ). Було 15 «приходів». Без руйнувань.

Миропільська громада: по околицям одного з сіл з 20 години вівся мінометний обстріл (10 «приходів»)».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9356-rashysty-hatiat-z-artylerii-ta-minometiv-po-myrnykh-hromadakh-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.