АНДРІЙ ЧИГРИН, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Сумна звістка надійшла до Буринської територіальної громади…

27 жовтня 2022 року біля населеного пункту Бахмут Донецької області загинув старший солдат Андрій Миколайович ЧИГРИН, повідомила Буринська міська рада:

Висловлюємо співчуття рідним і близьким, друзям і знайомим Героя, сумуємо разом із вами.

Схиляємо голови у скорботі перед пам’яттю воїна.

Нехай добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишить у серцях усіх, хто знав його, любив і шанував.

Вічна пам'ять Герою!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9342-42-richnyi-vasyl-bychkov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.