Погода на СУМЩИНІ з 31 жовтня по 2 листопада 2022 року: зниження температури повітря…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9336-pohoda-na-sumshchyni-27-ta-28-zhovtnia-2022-roku-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», після теплої третьої декади жовтня, на початку листопада в результаті вторгнення повітряних мас з півночі, на Сумщині відбудеться суттєве зниження температури повітря. Очікується переважно суха погода з температурним режимом характерним для цієї пори року.

31 жовтня 2022 року буде мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний сягатиме 9-14 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі 0..+5°, вдень +4..+9°.

1 листопада 2022 року очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний сягатиме, 5-10 м/с. Температура вночі складе -4..+1°, вдень +5..+10°.

2 листопада 2022 року: мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме -1..+4°, вдень +6..+11°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.