Рашисти скидають на територію СУМЩИНИ вибухівку з квадрокоптера…

Росіяни протягом дня 7 разів обстріляли прикордоння Сумщини.

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:30 29 жовтня 2022

Росіяни протягом дня 7 разів обстріляли прикордоння Сумщини. Загалом було 38 приходів із артилерії, мінометів та скидали вибухівку з квадрокоптера.

Під ворожим вогнем були 5 громад. А саме:

По Білопільській громаді русня била з артилерійської гармати «НОНА» 2С9. Зафіксували 16 приходів.

Середино-Будська громада: на цій території рашисти обстрілювали прикордоння із мінометів 122 калібру, 4 вибухи.

Есманська громада: тут також використовували міномети по околицям одного з сел (4 приходи).

Краснопільська громада: по одному з сел рашисти тричі вдарили з САУ. А згодом скинули з квадрокоптера вибуховий пристрій.

По Миропільській громаді ворог двічі застосував міномети 120мм калібру. Спочатку це було 8 приходів. І згодом ще 2 міни по тих же населених пунктах.

У всіх випадках без жертв та руйнувань.

Дякую нашим захисникам та захисницям!

Ніч на Сумщині була без ворожих обстрілів. 09:00 30.10.2022»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9341-do-hromad-sumshchyny-pryletily-snariady-miny-poshkozheno-budynky-ta-linii-elektroperedach

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.