Погода на СУМЩИНІ 29 та 30 жовтня 2022 року: тепліша звичайної, нестійка, вітряна погода…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9336-pohoda-na-sumshchyni-27-ta-28-zhovtnia-2022-roku-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних на Сумщині погоду визначатиме улоговина циклону.

Очікується тепліша звичайної, нестійка, вітряна погода.

29 жовтня 2022 року буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів опадів, слабкий туман, вдень невеликий дощ. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +4..+9°, вдень +10..+15°.

30 жовтня 2022 року: хмарно з проясненнями, вночі невеликий дощ , вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі складатиме +7..+12°, вдень +9..+14°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.