42-річний ВАСИЛЬ БИЧКОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Охтирська міська рада повідомляє:

«Охтирчанин Василь Володимирович БИЧКОВ загинув 24 жовтня, захищаючи Україну від підступного та безжального ворога – росії.

42-річний Василь БИЧКОВ був молодшим сержантом, командиром 2 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти військової частини А1939.

Щирі співчуття родині та близьким!

Вічна пам’ять Герою!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9340-vitaliy-panyuta-rozvidnyk-radiotelefonist-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.