До громад СУМЩИНИ прилетіли снаряди, міни: пошкоджено будинки та лінії електропередач…

Росіяни випустили 25 снарядів по одному з сіл Новослобідської громади. В результаті пошкоджено лінію електропередач та два цивільні будинки. Близько 9 ранку випустили 35 мін по одному із сел Білопільської громади…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 21:30 27 жовтня 2022

Зранку росіяни випустили 25 снарядів по одному з сіл Новослобідської громади. В результаті пошкоджено лінію електропередач та два цивільні будинки.

Близько 9 ранку випустили 35 мін по одному із сел Білопільської громади.

Також били з артилерії по території Хотінської громади після 10 ранку. Мінометний вогонь, 15 прильотів. І це ж додатково, після ранкового обстрілу громади, внаслідок чого постраждало одно із сел.

Увечері росіяни з мінометів обстрілювали територію Зноб-Новгородської громади- усього 16 приходів та Великописарівської громади - 8 приходів з АГС. Також відкривали вогонь з кулеметів.

Сумщина. Ніч сьогодні була тихою. 09:30 28 жовтня 2022

На 9 ранку в області НЕ були застосовані аварійні відключення електроенергії. Дякую за свідоме зниження споживання, таким чином вдається уникати відключень.

Хоча, на ранок маємо низку абонентів у Конотопському районі, які лишаються без світла, але через інші причини (бойові дії, вчорашній обстріл).

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9339-rashisti-obstrilami-z-gradiv-ta-svrlnoji-artileriji-znishchuyut-naseleni-punkti-na-sumshchini

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.