ВІТАЛІЙ ПАНЮТА, розвідник-радіотелефоніст, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМИЛА:

«У п`ятницю, 28 жовтня, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим в російсько-українській війні солдатом військової частини А 0536 Віталієм Панютою.

Час прощання 11:00.

Розвідник-радіотелефоніст Віталій Панюта загинув у бою на Донеччині 24 жовтня 2022 року.

Вічна Пам'ять і Вічна Слава Герою!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9329-21-richnyi-bohdan-maslov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.