Погода на СУМЩИНІ 27 та 28 жовтня 2022 року: без істотних опадів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9319-pohoda-na-sumshchyni-24-po-26-zhovtnia-2022-roku-i-sukho-i-doshchytyme

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», в четвер та п'ятницю погода на Сумщині формуватиметься під впливом поля підвищеного атмосферного тиску. Очікується тепліша звичайної, без істотних опадів погода.

27 жовтня 2022 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер північно-західний сягатиме, 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +4..+9°, вдень +7..+12°.

28 жовтня 2022 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер північний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме +4..+9°, вдень +8..+13°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.