25-річний ОЛЕКСАНДР ДЕМЧЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМИЛА:

«Кролевеччина отримала сумну звістку: загинув захищаючи Україну герой Олександр Демченко.

Демченко Олександр Миколайович, 31.05.1997 р.н., уродженець села Любитове Кролевецького району. У 2014 році закінчив Чорноплатівську школу Конотопського району. Після закінчення школи здобував професію столяра у Конотопському ПТУ. Був призваний на військову службу за призовом під час мобілізації . Старший солдат, номер обслуги 2 взводу мінометної батареї.

Загинув 22.10.2022 внаслідок бою з ворогом на бойовій позиції в районі населеного пункту Бударки Харківської області. У Олександра Миколайовича залишились дружина і батьки.

Поховання загиблого Героя Олександра Демченка відбудеться завтра, 27 жовтня, о 12.00 за адресою вул. Широка с.Любитове Кролевецької територіальної громади Конотопського району.

Вічна пам'ять та Слава Герою! Співчуття рідним та близьким...»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9329-21-richnyi-bohdan-maslov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.