21-річний БОГДАН МАСЛОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

У середу, 26 жовтня 2022 року, у Сумах попрощаються з полеглим захисником України Богданом Масловим.

Він загинув 18 жовтня 2022 року під час артилерійського обстрілу в Донецькій області.

У червні йому виповнився 21 рік.

У середу, 26 жовтня 2022 року, о 12 годині 20 хвилин Героя відспівають у Свято-Воскресенському кафедральному соборі, а о 13 годині поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Вічна пам'ять!

Вічна слава!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/9326-dmytro-dushka-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.