Росіяни гатили по громадах СУМЩИНИ з артилерії, мінометів та стрілецької зброї…

Росіяни за добу 7 разів обстріляли чотири громади Сумської області, у всіх випадках минулося без жертв та руйнувань.

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«В Середино-Будській громаді ворог обстріляв один із населених пунктів із мінометів (7 приходів)..

Шалигинська громада: вранці росіяни вели артобстріл по прикордонні. Було 10 вибухів. Пообіді росіяни ще 16 разів вистрелили із артилерії по тому ж населеному пункті громади.

Великописарівську громаду росіяни обстріляли за день тричі: спершу із мінометів вели вогонь по околицям населених пунктів (8 прильотів), потім скинули вибухівку з безпілотника. Ввечері ще додали з мінометів (3 приходи).

По околицях прикордонного села в Юнаківській громаді ворог застосував стрілецьку зброю. Військові зафіксували 10 автоматних черг.

Ніч на Сумщині минула без ворожих обстрілів. 09:00 25 жовтня 2022

Дякую нашим захисникам та захисницям».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9323-oleksiy-rybalka-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.