ОЛЕКСІЙ РИБАЛКА, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

І знову сумна звістка прийшла у нашу громаду...

22 жовтня 2022 року в районі населеного пункту Новомихайлівка Донецької області загинув наш односельчанин – старший солдат Рибалка Олексій Миколайович.

Олексій з перших днів вступив до добровольчого формування Нижньосироватської територіальної громади, а пізніше був мобілізований до лав ЗСУ.

Загиблому було лише 28…

Молодий, усміхнений та життєрадісний…Тепер він берегтиме нашу землю з небес…

Низький уклін і вічна пам'ять ГЕРОЮ УКРАЇНИ! Щирі співчуття рідним та безмежна вдячність батькам за сина, який до останнього подиху залишався вірним військовій присязі та віддав саме дороге – власне життя захищаючи нас і Україну!

Про це повідомила НИЖНЬОСИРОВАТСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9302-yevheniy-hrytsyshyn-heroi-iz-sumshchyny-zastupnyk-komandyra-boiovoi-mashyny-navidnyk-operator-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.