ВІКТОР ЛАДУХА, міський голова БУРИНІ, на сесії не поставив на голосування пропозицію щодо перейменування Буринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Буринської міської ради на Буринський міський ліцей № 3 імені О.М. БОЙЧЕНКА

Відразу зауважимо, що Герой ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ БОЙЧЕНКО народився 26.02.1980 р. в м.Буринь, загинув 13.03.2022 в с.Скорінець, Чернігівської області…

Інтернет-портал БУТТЯ (БіЖ) розповідав, що сьогодні, 21 жовтня 2022 року, відбулася сесія БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/9308-za-pryntsypovoi-pozytsii-deputativ-vid-bilshosti-burynskoyi-miskoyi-rady-bulo-pryiniato-riad-vazhlyvykh-pytan-sotsialnoho-zakhystu

Про те, що ВІКТОР ЛАДУХА, міський голова БУРИНІ, на сьогоднішній сесії не поставив на голосування пропозицію щодо перейменування Буринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Буринської міської ради на Буринський міський ліцей № 3 імені О.М.Бойченка, розповів депутат із більшості, адвокат СЕРГІЙ МІНЕНКО:

«На жаль, Ладуха не поставив на голосування мою пропозицію щодо перейменування Буринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Буринської міської ради Сумської області на Буринський міський ліцей № 3 імені О.М.Бойченка Буринської міської ради Сумської області в честь загиблого героя Олександра Миколайовича Бойченка, командира розвідувального взводу військової частини А4532.

Довідково: Олександр Миколайович Бойченко народився 26.02.1980 р. в м.Буринь Сумської області, загинув 13.03.2022 в с.Скорінець, Чернігівської області. Після смерті Героя залишився син, батько, дружина та брат. Олександр Миколайович після закінчення навчання в нашій школі, продовжив навчання в Чернігівському військовому авіаційному ліцеї де здобув початкову військову освіту, надалі здобув три вищі освіти (дипломатичну, економічну та юридичну), працював на різних посадах в тому числі і керівних в Міністерстві оборони України, Кабінеті міністрів України, Національному агентстві з питань запобігання корупції, брав участь у відсічі збройної агресії російської федерації у 2014-2016 на Луганщині та Донеччині, у 2022 році добровольцем з перших днів став до лав Збройних сил України та в часи найзапекліших боїв захищав Чернігівщину, звідки родом його матір, загинув до останнього виконуючи бойове завдання.

Однокласники, колеги, друзі і знайомі Олександра Миколайовича з теплотою згадують його як душу компанії, вірного товариша та професіонала своєї роботи.

Сподіваюсь, що ще хтось в раді залишився адекватний та увічнить пам'ять Героя. Хоча не дивно, виходячи з того, хто при владі в громаді.

У свою чергу докладу максимум зусиль для увічнення пам'яті Героя.

Вічна пам’ять Герою!»

СЕРГІЙ МІНЕНКО, депутат з більшості БУРИНСЬКОІ МІСЬКОЇ РАДИ, адвокат: «Чи має моральне право продовжувати роботу Буринська міська рада 8 скликання на чолі з ЛАДУХОЮ, який обгрунтовано підозрюється в колаборантизмі?»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/8934-serhiy-minenko-deputat-z-bilshosti-burynskoi-miskoyi-rady-chy-maie-moralne-pravo-prodovzhuvaty-robotu-burynska-miska-rada-8-sklykannia-na-choli-z-ladukhoyu-iakyi-obhruntovano-pidozriuietsia-v-kolaboratyzmi

На світлині: Герой з міств Буринь ОЛЕКСАНДР БОЙЧЕНКО.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.