У містах БУРИНЬ та ПУТИВЛЬ тепер нові керівники відділів поліції…

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Худенко представив нових керівників поліції Путивльщини та Буриньщини.

Особовому складу відділу поліцейської діяльності № 1 (м. Буринь) Конотопського районного відділу поліції був представлений новий керівник.

Ним став підполковник поліції Дмитро Станішевський, який донедавна обіймав керівну посаду у іншому підрозділі.

Тако ж представлено і нового тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділення поліції № 2 (м. Путивль) Конотопського районного відділу поліції майора поліції Валерія Денищенка.

Новопризначені керівники вже приступили до виконання своїх обов’язків, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/9253-dlia-koho-viina-a-dlia-koho-ridna-maty

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.