Росіяни сьогодні вранці гатонули мінами по громаді СУМЩИНИ…

Ніч на території області була тихою, але після 5 ранку від росіян прилетіло 6 мін по Зноб-Новгородській громаді…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 10 ранку 21 жовтня 2022

Ніч на території області була тихою, але після 5 ранку від росіян прилетіло 6 мін по Зноб-Новгородській громаді.

Без жертв та руйнувань.

Дякую нашим захисникам та захисницям!

Сьогодні на прикордонні - один обстріл зі сторони росії. 21:00 20.10.2022

Опівдні по території Середино-Будської громади було 20 пострілів з автоматичного гранатомету. Також вогонь ворог вів зі стрілецької зброї.

Без жертв та руйнувань.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9301-rosiiany-sohodni-vnochi-i-vchora-protiahom-dnia-ne-vely-obstriliv-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.