ЄВГЕНІЙ ГРИЦИШИН, Герой із СУМЩИНИ, заступник командира бойової машини – навідник-оператор, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Завтра, 21 жовтня 2022 року, в Ромнах проведуть в останню путь загиблого Героя ЄВГЕНІЯ ГРИЦИШИНА…

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова міста Ромни ОЛЕГ СТОГНІЙ:

«Невимовний біль і сум: Україна втратила свого захисника.

У війні з російськими загарбниками, під час ведення штурмових дій, внаслідок влучання авіаційного снаряду в бойову машину, загинув уродженець села Глинськ Андріяшівської сільської територіальної громади молодший сержант Євгеній ГРИЦИШИН.

Заступник командира бойової машини – навідник-оператор мужньо захищав Батьківщину та до останнього подиху виборював мир для українського народу.

Церемонія прощання із загиблим Героєм відбудеться 21жовтня о 10.00 год. на Алеї Слави у м. Ромни.

Схиляючись у скорботі, висловлюю щирі співчуття родині та близьким.

Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9300-maksym-ushakov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.