Погода на СУМЩИНІ 20 та 21 жовтня 2022 року: прохолода…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9290-pohoda-na-sumshchyni-18-ta-19-zhovtnia-2022-roku-minlyva-khmarnist

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», після майже двотижневого бабиного літа , в середу та четвер холодний атмосферний фронт несе на Сумщину опади та зниження температури повітря.

20 жовтня 2022 року буде хмарно з проясненнями, невеликий дощ, вдень місцями помірний. Вітер північний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +1..+6°, вдень +6..+11°.

21 жовтня 2022 року очцікується мінлива хмарність, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер північно-західний сягатиме 7-12м/с. Температура вночі складатиме -2..+3°, вдень +5..+10°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.