Рашисти прицільно гатять з артилерії та мінометів по мирних жителях і цивільних об'єктах СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 21:00 18 жовтня 2022

За день росіяни чотири рази обстрілювали населені пункти області. Били прицільно по мирних людях і цивільним об'єктах з мінометів та артилерії.

Загалом 64 приходи.

Юнаківська громада: двоє загиблих і поранений в результаті цинічного удару по центру села. Крім того, пошкоджено амбулаторію, котельню, лінію електропередач.

Хотінська громада: артилерійський обстріл. Пошкоджено будівлю рятувальників, дитячий спортзал, цивільний автомобіль і щонайменше 5 будинків.

Новослобідська громада: мінометний обстріл. Пошкоджено будинок культури, школу, дитячий майданчик, лінію електропередач.

Вчора ввечері, близько 22 години, росіяни відкрили вогонь зі ствольної артилерії по Середино-Будській громаді, 12 прильотів. Наслідки уточнюються.

Як їх після всього цього можна назвати наших сусідів людьми? росія - країна терорист.

Решта ночі на території області була тихою 09:30 19.10.2022

Дякую нашим захисникам та захисницям за усе, про що не пишу в зведеннях!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9292-pid-chas-prylotu-na-sumshchynu-trokh-vorozhykh-raket-shchonaimenshe-3-liudei-zahynulo

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.