Серед звільнених з російського полону є і військова з КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ…

У обміні полонених, який відбувся 17 жовтня 2022 року, звільнено жінку-військову з КРОЛЕВЕЧЧИНИ…

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМИЛА:

«У обміні полоненими, який відбувся вчора, 17 жовтня, звільнено жінку з Кролевеччини!

Тетяна Ель Діаб( Якушева) 26.05.1987р.н.

Проходила військову службу під Волновахою.

ЧЕКАЄМО НА ПОВЕРНЕННЯ ЖИВИМИ ЗЕМЛЯКІВ-ЗАХИСНИКІВ, зниклих безвісти, та військових, які виведені із заводу «Азовсталь» і перебувають у полоні».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9205-sered-zvilnenykh-z-rosiiskoho-polonu-ie-3-viiskovosluzhbovtsi-z-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.