Погода на СУМЩИНІ 18 та 19 жовтня 2022 року: мінлива хмарність…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9285-pohoda-na-sumshchyni-z-16-ta-17-zhovtnia-2022-roku-ochikuietsia-perevazhno-sukha-prokholodna-vnochi-ta-deshcho-teplisha-zvychainoi-vden-pohoda

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на початку наступного тижня на Сумщині збережеться переважно суха погода. В середу ідилію порушить атмосферний фронт, який принесе невеликі опади.

18 жовтня 2022 року буде мінлива хмарність, без опадів . Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складе +3..+8°, вдень +12..+17°.

19 жовтня 2022 року очікується мінлива хмарність, вночі місцями невеликий, вдень дощ . Вітер західний сягатиме 7-12м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі складатиме +5..+10°, вдень +10..+15°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.