Росіяни сьогодні завдали ракетного удару по об'єктах критичної інфраструктури СУМЩИНИ: є постраждалі…

Росіяни здійснили ракетний удар по об'єктах критичної інфраструктури в Роменському районі Сумщини, є постраждалі…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Роменський район.

Ракетний удар по об'єктам критичної інфраструктури після 5 ранку.

Є постраждалі.

Деталі згодом.

Сумщина. Ситуація станом на 21:00 16 жовтня 2022

Великописарівська громада: 5 обстрілів протягом дня. Ворог обстрілював села громади з «Градів», мінометів. Усього 54 приходи. Крім того, два гвинтокрили випустили 20 ракет по околицям одного з сел. Пошкоджено цивільне аграрне підприємство.

Білопільська громада: два обстріли з мінометів протягом дня. В результаті одного з обстрілів пошкоджено критичну інфраструктуру. Знеструмлений ряд населених пунктів громади, станом на 18:00 годину було 2151 відключених абонентів, на 20:00 залишилось 1030. Енергетики працюють.

Краснопільська громада: зі сторони росії ворог відкривав вогонь кулеметними чергами. В результаті обстрілів обійшлося без людських жертв.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

«Шановні жителі Роменського району, сьогодні зранку був нанесений ракетний удар по одному із енерго об'єктів нашого району! Працюють всі відповідні служби, є постраждалі!

На даний момент електропостачання залишається стабільним! Прошу всіх, в разі повітряної тривоги проходьте в укриття!» – повідомляє голова Роменської військової адміністрації ДЕНИС ВАЩЕНКО.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9287-rashysty-atakuvaly-sumshchynu-raketamy-bezpilotnykom-hatyly-z-riznykh-vydiv-zbroi

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.