Рашисти атакували СУМЩИНУ ракетами, безпілотниками, гатили з різних видів зброї…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Ніч на Сумщині минула тихо. 09:00 16.10.2022

Дякую нашим захисникам та захисницям і тихого дня нам усім!

Сумщина. Ситуація станом на 22:00 15 жовтня 2022

За день в області було 8 обстрілів з артилерії та мінометів - 104 приходи та 1 авіаудар - 6 ракет.

Білопільська громада: з 8:15 ранку русня почала бити з міномету: 26 прильотів протягом години. Трохи згодом - ще 2 міни. (Це деталі обстрілу, про який вже зазначали зранку)

Шалигінська громада: 10 мін близько 10 ранку.

Великописарівська громада: ближче до опівдня, з ворожого гвинтокрилу МІ-8 росіяни випустили 6 ракет.

Краснопільська громада: опівдні росіяни з безпілотника скинули вибуховий пристрій на одне із сел громади. О 16 годині почалися арт та мінометні обстріли різних територій громади: 22 та 8 прильотів зі ствольної артилерії та 35 мін.

Есманська громада: після 13 години 3 міни з території рф.

Також уточнення щодо ранкових обстрілів: детальна інформація по Білопільській громаді врахована у це зведення.

Щодо попередньої інформації по Річківській громаді: вогонь ворога зачепив ще й території Миколаївської сільської громади. Усього було 5 прильотів зі ствольної артилерії.

В усіх випадках - попередньо, без жертв та руйнувань.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9283-sohodni-rashysty-obstriliuiut-z-minometiv-terytoriiu-sumshchyny-vchora-pid-chas-silskohospodarskykh-robit-pidirvavsia-kombain

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.