Погода на СУМЩИНІ 16 та 17 жовтня 2022 року: очікується переважно суха, прохолодна вночі та дещо тепліша звичайної вдень погода…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9274-pohoda-na-sumshchyni-z-13-po-15-zhovtnia-2022-roku-ochikuietsia-perevazhno-sukha-z-kholodnymy-ta-tumannymy-rankamy-pohoda

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних та на початку наступного тижня Сумщина залишиться під впливом антициклону. Очікується переважно суха , прохолодна вночі та дещо тепліша звичайної вдень, як для цієї пори року погода.

16 жовтня 2022 року буде мінлива хмарність, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме -3..+2°, вдень +10..+15°.

17 жовтня 2022 року очікується мінлива хмарність, без істотних опадів , вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме -1..+4°, вдень +10..+15°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.