Сьогодні рашисти обстрілюють з мінометів територію СУМЩИНИ, вчора під час сільськогосподарських робіт підірвався комбайн…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Ніч на Сумщині минула тихо. 09:00 15.10.22

Але з 8:15 ранку русня почала мінометний обстріл Білопільської та Річківської громад.

Деталі згодом.

Дякую нашим захисникам та захисницям!

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 22:00 14 жовтня 2022

О пів на другу дня, поблизу с. Славгород, Краснопільської громади, під час проведення сільськогосподарських робіт, підірвався комбайн. Аграрій - живий та неушкоджений, комбайн - пошкоджений.

Близько 15 години ворог випустив 4 міни по території Глухівської громади. Без жертв та руйнувань.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9281-rosiiany-vchora-vden-i-sohodni-vnochi-hatyly-po-hromadakh-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.