На СУМЩИНІ графіку віялових відключень не буде: енергетикам вдалося стабілізувати мережу…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Маємо гарні новини для Сумщини!

Графіку віялових відключень не буде, бо не буде відключень: енергетикам вдалося стабілізувати мережу! (це завдяки вашим подякам і емоційній підтримці сьогодні).

Ліфти у багатоквартирних будинках ми вже запустили.

Щодо вуличного освітлення: сьогодні ще не вмикаємо, якщо проблем не виникне - відзавтра повернемо.

Важливо: це не означає, що можна не економити і включати всі електроприлади водночас. Поки дотримуємось рекомендацій та розуміємо, що можуть бути перепади напруги в мережі.

Сподіваюсь, енергетична стабільність з нами надовго!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9273-sohodni-zranku-na-terytorii-sumshchyny-zafiksovano-vorozhi-artyleriiski-prykhody-iz-rosii

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.