ДЕНИС САВЧЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Сумна звістка прийшла до Нижньосироватської громади…

За незалежність і цілісність нашої Батьківщини 10 жовтня загинув Савченко Денис Володимирович. Непоправна втрата для всієї громади.

Цвіт нації, гордість, надія й опора. Важко знайти слова втіхи, неможливо заспокоїти біль та гіркоту…

Денис з першого дня війни зі зброєю у руках став на захист рідного села від російських загарбників, а 9 серпня 2022 року був призваний до лав ЗСУ.

Воював на Херсонському напрямку, день за днем звільняючи жителів України від окупації.

Герої не вмирають!

Ми завжди пам’ятатимемо завдяки кому живемо у вільній країні. Кожен загиблий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас…

Вічна пам`ять Герою!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9269-denys-plotnikov-ofitser-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.