Погода на СУМЩИНІ з 13 по 15 жовтня 2022 року: очікується переважно суха, з холодними та туманними ранками погода...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9267-pohoda-na-sumshchyni-z-10-po-12-zhovtnia-2022-roku-podoshchyt-proiasniia-i-pokholodaie

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», циклон залишив територію Сумщини, його місце знову займаэ область підвищеного атмосферного тиску. Найближчими днями очікується переважно суха, з холодними та туманними ранками погода.

13 жовтня 2022 року буде мінлива хмарність, без опадів . Вітер північно-західний сягатиме 3-8 м/с. Температура вночі складатиме +2..+7°, вдень +8..+13°.

14 - 15 жовтня 2022 року: мінлива хмарність, без опадів , вночі та вранці місцями туман. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с. Температура вночі складатиме -1..+4°, вдень +7..+12°.

Свытлина ІВАНА ЖИТНИК.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.