ДЕНИС ПЛОТНІКОВ, офіцер Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ:

«Трагічна звістка надійшла до Тростянецької громади. 6 жовтня, під час бойових дій на Херсонському напрямку, загинув військовослужбовець ЗСУ, офіцер Плотніков Денис Олександрович, мешканець села Солдатське.

Плотніков Денис Олександрович народився 23 травня 1996 року в селі Солдатське.

Закінчивши школу в рідному селі, вступив до Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету.

Потім продовжив навчання в Одеському державному екологічному університеті.

Навчався на військовій кафедрі, здобув офіцерське звання.

З початку повномасштабної війни росії проти України Плотніков Денис пішов добровольцем захищати Україну й віддав за неї найдорожче – власне життя.

Односельці знали Дениса, як щирого, доброго, розумного юнака, яскраву особистість, гордість і надію батьків та вчителів….

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, друзям, бойовим побратимам загиблого Героя.

Вічна Пам'ять і Шана Герою, який воював і загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, за мирне майбуття кожного з нас.

Слава Україні! Героям Слава!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9251-oleh-borshch-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.