Погода на СУМЩИНІ з 10 по 12 жовтня 2022 року: подощить, прояснія і похолодає…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9257-pohoda-na-sumshchyni-8-9-zhovtnia-2022-roku-teplo-bez-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», в понеділок холодний атмосферний фронт порушить ідилію останніх днів. На Сумщині очікується дощ та поривчастий вітер, температура повітря знизиться, але з вівторка знову встановиться суха погода, щоправда температурний режим буде більш характерний для осені.

10 жовтня 2022 року буде мінлива хмарність, дощ, вночі та вранці місцями туман. Вітер північно-західний сягатиме 9-14 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі складе +5..+10°, вдень +8..+13°.

11 жовтня 2022 року: мінлива хмарність, без істотних опадів . Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +2..+7°, вдень +7..+12°.

12 жовтня 2022 року очікується мінлива хмарність, без опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер північно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме 0..+5°, вдень +8..+13°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.