Рашисти вчинили терористичну атаку на жителів СУМЩИНИ: мати трьох дітей загинула…

Сьогодні опівдні, 9 жовтня 2022 року, в Миропіллі, росіяни вчинили терористичну атаку на мирних жителів..

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСКОЇ ОВА:

«У самий центр села, у зону відпочинку біля магазину, ворог скинув гранату з дрону. Працівниця магазину, яка в той час знаходилась поруч, була поранена. На жаль, її не змогли врятувати через масивну кровотечу від уламкових поранень.

Жінка загинула. Їй був 41 рік. Без матері залишилось троє дітей.

Чоловік та старший син − військовослужбовці, захищають Україну у лавах Збройних Сил. Двоє інших дітей − школярі.

У цей час було біля магазину чимало людей, звичайних мирних мешканців, які відпочивали. І коли жінку рятували, росіяни скинули сюди ж ще одну гранату з дрону!

Від другого вибуху дивом ніхто не постраждав.

Чи бачив ворог, що цілив у мирний об'єкт? Що там були мирні цивільні люди? Беззаперечно.

Це навіть гірше за тероризм».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9265-rosiiany-na-sumshchyni-pid-chas-obstriliv-poshkodyly-zaliznychnyi-vokzal-pryvatni-budynky-ta-poranyly-pensionerku

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.