Росіяни на СУМЩИНІ сьогодні під час обстрілів пошкодили залізничний вокзал, приватні будинки та поранили пенсіонерку…

Поранено пенсіонерку, пошкоджено залізничний вокзал та щонайменше 10 приватних будинків унаслідок обстрілу окупантами м. Ворожба на Сумщині - розпочато досудове розслідування

Білопільським відділом Сумської окружної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 ККУкраїни).

За даними слідства, сьогодні, 9 жовтня 2022 року, близько 07 год 30 хв підрозділи збройних сил російської федерації, порушуючи закони та звичаї війни, що передбачені міжнародним правом, здійснили артилерійський обстріл населеного пункту м. Ворожба Сумського району.

У результаті таких злочинних дій окупантів за місцем власного проживання 78-річна жінка отримала поранення. Разом з тим пошкоджено щонайменше 10 житлових будинків, лінію газогону та електропередач, об’єкти цивільної інфраструктури - приміщення залізничного вокзалу та філії комбінат хлібопробуктів.

Наразі тривають першочергові слідчі дії за участі співробітників поліції та прокуратури, у подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані за підслідністю до Управління СБУ в Сумській областi, повідомила Сумська обласна прокуратура.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9263-orky-skazalysia-sohodni-obstrily-sumshchyny-pochalysia-o-7-ranku-vzhe-zafiksovano-ponad-50-prykhodiv-poshkodzheni-pryvatni-budynky-ta-infrastrukturni-obiekty

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.