Орки сказилися: сьогодні обстріли СУМЩИНИ почалися о 7 ранку, вже зафіксовано понад 50 приходів – пошкоджені приватні будинки та інфраструктурні об'єкти...

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 10 ранку 9 жовтня 2022

Ніч у нас минула тихо, а на ранок орки сказилися. Обстріли прикордоння почалися о 7 ранку, вже зафіксовано понад 50 приходів.

Шалигинська громада. Обстріл із РСЗВ, 30 приходів о 7 ранку.

Ворожбянська громада. О 7:35 росіяни відкрили вогонь із САУ (152мм), 21 удар. Пошкоджені приватні будинки та інфраструктурні об'єкти. Деталі уточнюються, постраждалих серед людей, попередньо, немає.

Великописарівська громада. Після 9 ранку працював російський міномет.

Бережіть себе і своїх близьких!

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9262-rosiiany-po-terytrii-sumshchyny-hatiat-nekerovanymy-raketamy-poraneno-liudynu-poshkodzheno-silskohospodarsku-tekhniku-ta-obiekty

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.