Росіяни сьогодні зранку гатять по території СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 9:30 ранку 7 жовтня 2022

Білопільська громада. Близько 22 вечора росіяни обстріляли прикордонні села з артилерії. 5 прильотів.

В той же час, по території Новослобідської громади було 4 прильоти. Внаслідок обстрілу пошкоджено будинок культури: повибивані вікна та двері; адмінприміщення: повибивані вікна, пошкоджено вхідні двері; житловий будинок: повибивало вікна, посікло стіни будинку, в будинку відсутнє електропостачання.

Майже о 6 ранку у Шалигинській громаді зі сторони росії були 4 кулеметні черги. А вже після 7 ранку - 2 мінометних прильоти.

Після 9 ранку ворог відкривав вогонь по території Великописарівської громади.

Деталі згодом».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9252-sohodnishnia-nich-na-sumshchyni-mynula-tykho-a-vchora-rashysty-hatyly-po-hromadakh-oblasti

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.