ОЛЕГ БОРЩ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ:

«Кролевеччина буде прощатись із своїм Героєм – Олегом Анатолійовичем Борщем, який виявивши стійкість і мужність загинув у бою за Україну..

Церемонія поховання відбудеться завтра, 6 жовтня, початок о 12.00, за адресою: площа Перемоги, 2А, село Обтове Кролевецької міської територіальної громади.

Вічна пам’ять та Слава Герою!

Співчуття рідним та близьким».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9249-dmytro-martynenko-molodshyi-leitenant-heroy-z-mista-buryn-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.