Сьогодні рашисти уже тричі обстріляли населені пункти СУМЩИНИ…

Як повідомили в Оперативному командуванні «Північ», сьогодні, 5 жовтня 2022 року, пообідді ворожі війська з боку рф тричі обстріляли прикордонні населені пункти Шосткинського району.

Так, з 13 години 15 хвилин до 13 години 25 хвилин зафіксували 15 приходів, імовірно зі ствольної артилерії, в районі населеного пункту Фотовиж. Ще 5 приходів, також, попередньо зі ствольної артилерії, зафіксували з 14 годині 05 хвилин до 14 годині 15 хвилин.

А з 13 години 20 хвилин до 13 годин 30 хвилин спостерігачі зафіксували 15 приходів, імовірно. з міномету 120 мм, вже в районі Рожковичів. Втрат серед особового складу та техніки немає.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9246-sohodnishnia-nich-na-sumshchyni-bula-tykhoiu-a-poperednoho-dnia-rosiiany-obstrilialy-try-hromady

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.