Погода на СУМЩИНІ 6 -7 жовтня 2022 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9230-pohoda-na-sumshchyni-z-3-po-5-zhovtnia-2022-roku-doshchytyme

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», поступово на зміну циклону, що приніс на Сумщину останніми днями дощову погоду, йде антициклон. Найближчими днями опади припиняться, 6 - 7 жовтня 2022 року температура повітря підвищиться і в денні години сягатиме максимальних значень +16..+18°. До нас прийде хоч і трохи запізніле, але таке очікуване бабине літо…

6 жовтня 2022 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +5..+10°, вдень +13..+18°.

7 жовтня 2022 року очікується інлива хмарність, без опадів . Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +5..+10°, вдень +13..+18°.

Світлина СЕРГІЯ МІНЕНКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.