ВІТАЛІЙ МАЛИШ, 24-річний Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

2 жовтня 2022 року на сході України під час виконання бойового завдання загинув солдат підрозділу сил спеціальних операцій Малиш Віталій Олександрович з Пустовійтівки, що в РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ.

Йому назавжди залишиться 24...

Розділяємо пекучий біль рідних і близьких та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Наш Герой віддав своє життя за волю та незалежність усієї України.

Світла пам'ять нашому земляку, нашому воїну!

Герої не вмирають…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9233-ihor-bilevych-zasluzhenyi-maister-narodnoi-tvorchosti-ukrainy-chlen-natsionalnoi-spilky-maistriv-narodnoho-mystetstva-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.