ІГОР БІЛЕВИЧ, Заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У бою з московськими окупантами, визволяючи від ворога український Донбас, поблизу населеного пункту Ямпіль загинув глухівчанин Ігор Володимирович Білевич (04.10.1971 – 29.09.2022).

Ігор Білевич – еліта України, козак, майстер, патріот. Мав золоті руки, відроджував і пропагував традиційне мистецтва Сіверщини, працював із студентами і дітьми, був свідомим, непохитним і активним громадянином.

Заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва Ігор Білевич, без перебільшення, став своєрідним брендом Глухова, його обличчям і совістю. Доцент кафедри технологічної і професійної освіти ГНПУ ім. О.Довженка він одним з перших пішов по мобілізації в зону АТО, після демобілізації був одним із найактивніших патріотів. Він був натхненником всеукраїнського фестивалю різьбярства у Глухові, став засновником козацького клубу «Гарда». Його вироби - окраса виставок і приватних колекцій.

З першого дня повномасштабного вторгнення росіі сержант Білевич – ВОЇН. Захищав підступи до Києва, потім разом із побратимами стримував орду рашистів на Донеччині.

Глухів схиляє голову перед неймовірним сином українського народу, перед талановитим майстром, педагогом і сміливим воїном.

Висловлюємо співчуття рідним ГЕРОЯ, розділяємо горе.

Віримо у ЗСУ і знаємо, що московитська наволоч буде розбита!

Вічна слава героям!

Про дату прощання буде повідомлено, як тільки стане відомо про доставку тіла Героя у Глухів».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9204-ivan-tsyhanok-heroi-rodom-iz-burynshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.