Погода на СУМЩИНІ 1 та 2 жовтня 2022 року: хмарно з проясненнями, дощ, місцями гроза, туман…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9220-pohoda-na-sumshchyni-29-ta-30-veresnia-2022-roku-ochikuietsia-tepla-perevazhno-bez-istotnykh-opadiv-pohoda

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», вихідними на Сумщині погоду визначатиме атмосферний фронт, очікується нестійка, тепла погода.

1 жовтня 2022 року буде хмарно з проясненнями, часом невеликий короткочасний дощ, гроза , вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +10..+15°, вдень +17..+22°.

2 жовтня 2022 року: хмарно з проясненнями, дощ, місцями значний. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі сягатиме +9..+14°, вдень +13..+18°.

Сумський гідрометцентр «Сумський обласний центр з гідрометеорології» застерігає, що 1-2 жовтня 2022 року по Сумській області та м.Суми очікується місцями гроза, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.